Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA
Roger Federer ambasadorem Szwajcarii

Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Roger Federer, nawiązał długotrwałą współpracę z narodową organizacją turystyczną Szwajcarii, Switzerland Tourism. Będzie promował atrakcje turystyczne swojej ojczyzny.


Wizerunkowe wsparcie utytułowanego sportowca jest Szwajcarii potrzebne, bowiem kraj boryka się z największym kryzysem w turystyce od czasów II wojny światowej. Tenisista podkreśla, że na korcie zawsze czuje się reprezentantem Szwajcarii i jest dumny z faktu, że może w ten sposób promować ojczyznę poza jej granicami. - Połączenie sił ze Switzerland Tourism jest teraz dla mnie naturalnym krokiem - komentuje sportowiec w wywiadzie udzielonym dyrektorowi generalnemu organizacji turystycznej, Martinowi Nydeggerowi.

Działalność promocyjną tenisista rozpocznie już w kwietniu. Z początku będzie skierowana do mieszkańców europejskich krajów, potem również do odbiorców z USA i Azji. Na stronie MySwitzerland.com internauci będą mogli poznać Szwajcarię oczyma sportowca. Przedstawi swoje ulubione miejsca i lokalizacje, również wskazówki dotyczące poznawania tego kraju. MO

2021-04-01 13:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter