Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
Polska nagrodzona w Holandii


Jeden z najpopularniejszych portali podróżniczych w Holandii wyróżnił Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie nagrodą „Travel Destination Award GOLD”.

Reisgraag najeży do najważniejszych magazynów podróżniczych w Holandii. Jak mówi reprezentujący go Thomas Lenting, turyści doceniają Polskę z wielu powodów. Największym zainteresowaniem cieszą się zabytki i nasza kultura. - Wciąż jednak istnieje wiele pięknych, wyjątkowych miejsc, które nie zostały jeszcze odkryte przez naszych klientów. Polska zdecydowanie zasłużyła na tę nagrodę! - podkreśla.

Portal Reisgraag zamieszcza recenzje biur podróży, inspiruje nowościami, wskazówkami, odwiedzający znajdą tam zdjęcia i filmy z ponad tysiąca wakacyjnych krajów i regionów. W 2019 roku skorzystało z niego prawie 2,5 mln Holendrów. - Jest to jedyna nagroda przyznawana przez holenderską branżę turystyczną, a jedynym kryterium są tu recenzje klientów - mówi Magdalena Stoch z ZOPOT Amsterdam. Serwis odwiedzany jest przez osoby pasjonujące się podróżowaniem, zainteresowane spędzaniem czasu na łonie natury i dziedzictwem kulturowym oraz turystyką aktywną. - Portal zaprezentował szeroką informację na temat Polski, w tym 16 artykułów o miejscach wartych odwiedzenia. Już ponad 100 klientów biura zamieściło recenzję z Polski po odbytej podróży - dodaje Małgorzata Duijnmayer z amsterdamskiego biura POT. MG

2021-04-02 12:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter