Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


SYSTEMY REZERWACYJNE

Agenci łatwiej zarezerwują transfery
 

RateHawk.com poszerzył zakres oferty o rezerwację transferów. Usługa dostępna jest w ponad 100 krajach. Skorzystać z niej mogą zarejestrowani użytkownicy – pracownicy branży turystycznej.

Felix Shpilman, prezes Emerging Travel Group, która zarządza RateHawk, spodziewa się, że partnerzy serwisu, a jest ich już 19 tys., będą chętnie zamawiać przejazdy do hoteli dla swoich klientów. Do tej pory mogli za pośrednictwem systemu zamawiać noclegi, bilety lotnicze i wynajmować samochody.

Transfery będą dostępne w kilku wariantach: ekonomicznym plus, komfort, minivan, biznes i pierwszej klasie. W ramach jednej rezerwacji można zamówić przejazd dla maksymalnie ośmiu osób. Transfer, po podaniu miejsca rozpoczęcia i zakończenia podróży, godziny wyjazdu, liczby pasażerów oraz liczby i rodzaju fotelików samochodowych, jeśli są potrzebne, a także po wpisaniu numeru lotu i wymiarów bagażu, można najpóźniej zamówić na 24 godzin przed realizacją transferu. Do podanej ceny partnerzy sami doliczają prowizję. MG

2021-04-12 12:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter