Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNISKA

Europejskie lotniska V4+ rozmawiają o rozwoju i współpracyPrzedstawiciele 22 europejskich portów lotniczych, m.in. z Węgier, Czech, Słowacji, Austrii, Chorwacji i Słowenii będą kontynuować współpracę w ramach grupy lotnisk V4+.

Jednym z tematów spotkania, które odbyło się w Warszawie, były strategie odbudowy ruchu, który ucierpiał w wyniku pandemii. Uczestnicy dyskutowali też na temat procedur i kierunków działania, które pomogą przywrócić zaufanie do podróży lotniczych. Najważniejsze jest odpracowanie strat finansowych i stworzenie wspólnych koncepcji, które pozwolą portom na jeszcze bardziej efektywną pracę i uzyskanie efektu synergii.

W czasie spotkania przedstawiony został także projekt listu intencyjnego, który ma legitymizować tę współpracę. Inicjatorzy chcą powołać międzynarodowe stowarzyszenie, którego członkowie będą wypracowywać standardy obowiązujące w portach lotniczych. W centrum uwagi znajdą się zagadnienia z zakresu realizacji szkoleń, promocji turystyki i kultury, bezpieczeństwa, obsługi naziemnej i operacji lotniczych. MG

2021-09-10 07:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter