Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

W przyszłym roku Rainbow będzie miał 80 Figloklubów

Na Lato 2022 Rainbow wychodzi z jeszcze szerszą ofertą dla rodzin z dziećmi. Klienci będą mogli wybrać się do jednego z 80 hoteli, w których prowadzone są animacje po polsku według autorskiego programu touroperatora.

Po raz pierwszy Figlokluby zagoszczą także w dalekich krajach – w Kenii, Dominikanie, Meksyku i na Zanzibarze. Najwięcej będzie ich jednak w Grecji – prawie 20, a także w Turcji (14), Hiszpanii (14) i w Bułgarii (10). Jak tłumaczy Maciej Szczechura z zarządu Rainbow, decyzja o tym, w którym hotelu powstanie Figloklub, zależy od kilku warunków. Hotel musi dysponować pokojami rodzinnymi, wyróżniać się dobrą lokalizacją, mieć basen i odpowiednią przestrzeń do prowadzenia animacji i zajęć.

Fliglokluby działają od połowy czerwca do połowy września przez 6 dni w tygodniu. Mogą z nich korzystać dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Program składa się z 3 bloków animacyjnych, w co wchodzi wieczorne mini disco. Nie tylko dzieci będą miały dobrze zorganizowany czas – touroperator przygotował też aktywności dla dorosłych – tu pojawia się poranny stretching na plaży, aerobik wodny, czy wieczorne karaoke. MG

2021-09-10 07:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter