Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IX FORUM BIUR PODRÓŻY
Minister Gut-Mostowy o Turystycznym Funduszu Pomocowym 
 

Serdecznie zapraszamy Państwa na debatę dotyczącą Turystycznego Funduszu Pomocowego, zatytułowaną: "TFP jako instrument reasekuracji rynku - perspektywa biur podróży i ubezpieczycieli". 

Jak wszyscy wiemy ze środków zgromadzonych na rachunku TFP zapewnia się organizatorom turystyki wypłaty na pokrycie zwrotów podróżnym wpłat za imprezy turystyczne, które nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Wypłaty z TFP udzielane są w przypadku, gdy organizator turystyki nie jest w stanie zapewnić podróżnym zwrotów należności za imprezę turystyczną. Instrument ma dodatkowo stanowić źródło reasekuracji na rynku ubezpieczeń poprzez zapewnienie kolejnego filaru zabezpieczenia przed niewypłacalnością touroperatorów. Podczas debaty postaramy się pokazać sposób działania TFP, a także przedstawić szanse i wnioski na przyszłość w zakresie zmian w jego funkcjonowaniu.

 

Debata "TFP jako instrument reasekuracji rynku - perspektywa biur podróży i ubezpieczycieli" odbędzie się w czasie IX Forum Biur Podróży, odbywającego się 9 listopada w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Zgłoś udział, czytaj więcej o Forum

 

2021-10-11 09:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter