Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IX FORUM BIUR PODRÓŻY
Corendon Airlines zaprasza na rozmowy o turystyce (i nie tylko) podczas Forum Biur Podróży
 

Corendon Airlines, linie lotnicze obecne na polskim rynku od 11 lat, w sezonie letnim 2021 oferowały połączenia lotnicze z Polski do słonecznej Antalyi w Turcji z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia. Przewoźnik nie zamierzając na tym poprzestać podjął dezycję, że połączenia z Warszawy i Katowic do Antalyi będą kontynuowane w sezonie zimowym od listopada do końca marca przyszłego roku.

Rynek polski jest dla przewoźnika bardzo istotny, zdaje sobie sprawę jak bardzo Polacy cenią sobie spędzenie czasu na Riwierze Tureckiej. Biorąc pod uwagę ten fakt Corendon Airlines oferuje swoim partnerom na polskim rynku turystycznym kilka różnych możliwości elastycznej współpracy bez ponoszenia ryzyka. Szeroka gama oferty współpracy generuje coraz lepsze wyniki dla obu stron.

Corendon Airlines wraz ze swoimi siostrzanymi firmami Corendon Europe zarejestrowaną na Malcie oraz Corendon Dutch Airlines odnotowały znaczny wzrost przewozu pasażerów biorąc pod uwagę czas sprzed pandemii oraz wyniki z obecnego 2021 roku. Dla przykładu w 2019 roku linie przewiozły 2,3 milionów pasazerów, w roku obecnym 2021 liczba pasażerów przewiezionych w jedną stronę wzrosła do 3,5 miliona pasażerów. Organizowane przez Wiadomości Turystyczne IX Forum Biur Podróży odbędzie się 9 listopada w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Czytaj więcej o Forum


 
 

2021-10-13 08:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter