Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IX FORUM BIUR PODRÓŻY
Najwięksi touroperatorzy o przyszłości branży na IX Forum Biur Podróży
 

Pandemia dotknęła wiele branż, ale turystyka ucierpiała w sposób szczególny poprzez wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu, brak koordynacji działań władz na szczeblu ponadpaństwowym i państwowym oraz obawę przed podróżami, która doprowadziła do znacznego osłabienia popytu na usługi turystyczne. 

 A jednak turystyka odrodziła się, mimo że wielu wieszczyło jej koniec. Jak do tego doszło? Czy poniesione w 2020 roku straty udało się zrekompensować i w jakim stopniu? Dlaczego mimo bezprecedensowo trudnej sytuacji niewielu touroperatorów zakończyło działalność? Czy chęć podróżowania jest silniejsza od strachu przed wirusem? Jaka jest w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rola agentów i czy pandemia wzmocniła ich pozycję czy wręcz przeciwnie? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć szefowie największych biur podróży działających na polskim rynku. Podzielą się swoją wiedzą, ocenią miniony sezon, wymienią pozytywne zaskoczenia i rozczarowania mijającego roku, wskażą, które kierunki cieszyły się największą popularnością i przedstawią prognozy na przyszłość.

W debacie, prowadzonej przez Tomasza Rosseta, wezmą udział Piotr Henicz (Itaka), Maciej Szczechura (Rainbow), Janusz Śmigielski (Grecos), Erdem Fidan (Coral) i Sławomir Szulc (Exim).
Organizowane przez Wiadomości Turystyczne IX Forum Biur Podróży odbędzie się 9 listopada w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Czytaj więcej o Forum


 

 

2021-10-13 08:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter