Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IX FORUM BIUR PODRÓŻY
ETI - specjalista od Egiptu  partnerem tegorocznego Forum Biur Podróży
 

ETI – touroperator z 25 doświadczeniem na rynkach europejskich. Specjalizuje się w wyjazdach do Egiptu. Jest właścicielem sieci hotelowej - Red Sea Hotels – 19 obiektów w Hurghadzie, Sharm El Sheikh i Marsa Alam. Na rynku polskim od 2017 roku.

Na sezon 2022 przygotował ofertę wypoczynku nad Morzem Czerwonym z wylotem z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia. W ofercie znajdują się wyłącznie hotele 5* i 4*. Wśród nich hotele z Aquaparkiem i bogatym programem animacji oraz hotele w formule 18+.  Udane wakacje spędzą w nich zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby ceniące sobie spokój i wysoki poziom usług. Zadowoleni będą miłośnicy plażowania, amatorzy nurkowania i snoorkowania na rafie koralowej.  Istotnym elementem oferty hotelowej ETI są restauracje tematyczne – a la carte oferujące między innymi potrawy kuchni orientalnej, śródziemnomorskiej, opartej na rybach i owocach morza.

Każdy klient objęty jest gwarancją Early Check-in & Late Check-out  Oznacza to gwarancję zakwaterowania od przyjazdu do hotelu do momentu odjazdu na lotnisko.    

ETI organizuje również wyjazdy grupowe, zwiedzanie i aktywne formy wypoczynku. Oferta obejmuje Rejsy po Nilu z programem zwiedzania na trasie Luksor  - Assuan. Klienci okrętowani są na statkach floty Grand Cruises – 5* jednostkach będących własnością ETI.  

ETI współpracuje na podstawie umowy agencyjnej z ponad 1500 agentami i punktami sprzedaży na terenie całej Polski.  Rozpoczęcie sprzedaży wymaga wyłącznie kontaktu z przedstawicielem ETI i podpisania Umowy Agencyjnej. ETI przygotowało dla swoich agentów również dodatkowe zachęty – taryfy PEP - dające możliwość podróżowania po opłaceniu zryczałtowanej stawki (na poziomie kosztów przelotu).

Na państwa kontakt czekają nasi konsultanci i przedstawiciele handlowi , dostępni pod telefonem 22-4199720, mailowo info@eti-podroze.pl oraz na FB na grupie Agenci ETI.

Zapraszamy również na nasze cykliczne webinaria oraz inaugurację Nowego Katalogu – przygotowanego specjalnie na sezon 2022.   

Organizowane przez Wiadomości Turystyczne IX Forum Biur Podróży odbędzie się 9 listopada w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Czytaj więcej o Forum

 

2021-10-13 16:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter