Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE
Nowa Zelandia otwarta dla turystów od kwietnia 2022

Po trwającym ponad półtora roku zamknięciu Nowa Zelandia rozpocznie w początkach przyszłego roku proces otwierania swoich granic. Obecnie granice mogą przekraczać - tylko w uzasadnionych przypadkach – wyłącznie obywatele Nowej Zelandii i rezydenci. Po powrocie czeka ich obowiązkowa 7-dniowa kwarantanna w wyznaczonych przez władze obiektach. Planowane otwieranie granic przebiegać ma w trzech etapach:  

17 stycznia 2022 r. prawo wjazdu do kraju zyskają w pełni zaszczepieni obywatele Nowej Zelandii powracający z Australii. 17 lutego podobne prawo uzyskają w pełni zaszczepieni Nowozelandczycy powracający z innych krajów świata, zaś od 30 kwietnia nowozelandzkie będą mogli przekroczyć w pełni zaszczepieni turyści z zagranicy.

Wszyscy wjeżdżający do kraju powinni mieć przy sobie: negatywny wynik testu na koronawirusa, dowód pełnego zaszczepienia, formularz zawierający historię podróży. Ponadto po przyjeździe muszą wykonać test na koronawirusa, poddać się 7-dniowej izolacji, a po jej zakończeniu wykonać drugi test. MO, foto Pixabay

 

2021-11-25 14:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter