Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Prezes Grupy Accor spotkał się z ministrem DworczykiemDo Warszawy przyleciał prezes Grupy Hotelowej Accor Sebastien Bazin, by spotkać się z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem.

W rozmowach uczestniczył też prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorge Maria Cristescu. Ich przedmiotem były potencjalne inwestycje w Polsce oraz możliwości współpracy z Polskim Holdingiem Hotelowym.

Praktyka spotykania się prezesów dużych firm turystycznych z przedstawicielami rządów różnych krajów nie jest niczym niespotykanym. Przykładowo członkowie zarządu Grupy TUI regularnie rozmawiają z ministrami turystyki i przywódcami ważnych z ich perspektywy rynków docelowych takich jak Grecja, Bułgaria, czy Wyspy Kanaryjskie chociażby o współpracy w zakresie marketingu, inwestycji czy wspierania edukacji pracowników branży. Państwa, których gospodarka oparta jest na przemyśle turystycznym, doceniają firmy mogące przyczynić się do zwiększenia przychodów z tego sektora i nie stronią od realizacji takich projektów. MG

2021-11-25 17:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter