Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

PP „Porty Lotnicze” przystąpiły do MROT

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” zostało członkiem Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Spółka chce się mocniej zaangażować w działania na rzecz rozwoju turystyki i kultury na Mazowszu.

Jako członek MROT Porty Lotnicze będą mogły promować swoją ofertę lotniczą i pozalotniczą realizowaną przez Lotnisko Chopina, a w dalszej perspektywie także przez Lotnisko Warszawa-Radom. Spółka chce rozwijać swój biznes przez synergię z ofertą innych członków organizacji, współpracę oraz wzajemną wymianę doświadczeń. - Stołeczny port, którym zarządza PPL to turystyczna wizytówka miasta i jeden z najważniejszych punktów na mapie stolicy. W 2023 roku do grona mazowieckich portów dołączy też Lotnisko Warszawa-Radom, docelowo port komplementarny dla CPK. Wierzymy, że obecność PPL w gronie członków organizacji przyniesie ciekawe projekty związane z promocją naszej działalności i przyczyni się do promocji całego Mazowsza - mówi Piotr Czech, Dyrektor Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie. - Współpraca z PPL daje nam szansę na szerszą promocję atrakcji turystycznych naszego regionu wśród turystów przylatujących do Warszawy czy też w przyszłości do Radomia. Ze swojej strony chcemy przedstawić podróżnym gotowe propozycje wycieczek umożliwiających poznanie atrakcyjnych subregionów Mazowsza. Mam nadzieję, że współpraca z PPL przyczyni się do ożywienia turystyki przyjazdowej – mówi Izabela Stelmańska, prezes MROT.

W marcu tego roku „Porty Lotnicze” rozpoczęły współpracę z Warszawską Organizacją Turystyczną w zakresie wzmacniania wizerunku stolicy jako atrakcyjnego miejsca dla gości zagranicznych. MG

2021-12-02 08:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter