Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
Ambasadorzy wschodu wybrani

Pod koniec listopada uroczyście rozstrzygnięto konkurs o Tytuł Ambasadora Wschodu. Organizowany od 2013 r. konkurs jest organizowany, by nagradzać osoby, instytucje, podmioty i samorządy działające na terenie Polski Wschodniej (w woj. podlaskim, lubelskim, mazowieckim, podkarpackim) oraz jej pogranicza na rzecz rozwoju tej części kraju. Nagrody przyznawane są przez kapitułę w kilku kategoriach, m.in. turystyce.  

W tegorocznej edycji w tej kategorii uhonorowano Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe z województwa  podkarpackiego, zaś odkryciem roku w edycji 2021 została Kładka Śliwno-Waniewo (woj. podlaskie), czyli drewniany pomost nad rzeką Narew i jej rozlewiskami zlokalizowany między miejscowościami Śliwno a Waniewo.

W czasie tegorocznej uroczystości uhonorowano też laureatów poprzedniej edycji, którym nie przyznano nagród w ubiegłym roku w związku z odwołaniem gali. Wśród wyróżnionych znalazł się Ziołowy Zakątek – obiekt agroturystyczny na Podlasiu wyspecjalizowany w produkcji ziół, także szlak Green Velo (w kategorii marka). MO, foto ngo.pl


2021-12-02 16:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»

»Alicja Khrais
, Agencja Turystyczna Al`Tur w Stargardzie  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter