Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA
POT szuka agencji reklamowej

Ewa Farna po raz kolejny będzie promować w Czechach polskie atrakcje turystyczne. Zanim to nastąpi konieczne jest wyłonienie agencji, która przeprowadzi kampanię. Polska Organizacja Turystyczna szuka agencji, która podejmie się tego zadania.  

W tym celu zaprasza agencje do składania ofert. Na zgłoszenie udziału w konkursie agencje maja kilka dni, bowiem działania w ramach kampanii mają być prowadzone jeszcze w grudniu 2021 (ostateczny termin przeprowadzania działań uzależniony będzie od sytuacji epidemicznej w Polsce i Czechach). Działania będą realizowane od 2 do 4 tygodni. Kampania przebiegać będzie pod hasłem "Polska oczami Ewy Farnej" i ukierunkowana ma być na promocję Polski jako miejsca atrakcyjnego dla turystów z Czech i zainteresowanie polską ofertą turystyczną. Działania kierowane będą m.in. do mieszkańców Czech aktywnie wyszukujących podróży do Polski lub konkurencyjnych destynacji miejskich w: Słowacji, na Węgrzech, w Austrii, Niemczech, na Litwie itd.

Celem agencji, która wygra konkurs ofert będzie przygotowanie linii kreatywnej kampanii z wykorzystaniem udostępnionego przez POT wizerunku Ewy Farnej i miast: Torunia, Bydgoszczy, Poznania i Trójmiasta. MO

2021-12-02 16:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter