Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Szefowa VisitBritain odchodzi ze stanowiska


Sally Balcombe, prezes VisitBritain/VisitEngland, ogłosiła, że na wiosnę odejdzie ze stanowiska, by realizować nowe wyzwania zawodowe. Organizacji promującej Wielką Brytanię jako kierunek turystyczny Balcombe szefowała od siedmiu lat.

Prezes VisitBritain/VisitEngland przyznała w oświadczeniu anonsującym odejście, że praca dla agencji była dla niej zaszczytem. - Kiedy dołączyłam w 2014 r. już byliśmy agencją o imponujących wynikach, wspierającą światowej klasy przemysł, który odnosił sukcesy. Do czasu pandemii nasza branża rosła w siłę, przyciągając rekordową liczbę wizyt i wydatków, tworząc miejsca pracy i wzrost gospodarczy – informuje Balcombe. Dodaje, że w 2022 r. przed agencją stoją poważne wyzwania. - Naszym celem jest natychmiastowe ożywienie turystyki po pandemii covid-19 poprzez jak najszybsze odbudowanie wydatków odwiedzających i wspieranie branży.

Zanim Sally Balcombe związała się z VisitBritain/VisitEngland pracowała m.in. w British Airways Holidays, TUI i Travelport. MO, foto Mace Magazine

2022-01-17 08:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter