Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Azja Południowo- Wschodnia wyznacza nowe cele

W Phnom Penh, stolicy Kambodży rozpoczął obrady doroczny szczyt ministrów turystyki krajów Asean. Wydarzeniu o znaczeniu politycznym towarzyszą targi turystyczne ATF oraz liczne imprezy promujące kraje regionu Azji Południowo wschodniej.

Kraje Asean ustaliły na najbliższe pięć lat nowe cele i nową strukturę działania. Założono, że w 2015 roku przyjazdy zagranicznych turystów powinny osiągnąć liczbę 86.7 mln. 

Współpraca krajów partnerskich będzie skupiona na trzech zasadniczych środkach prowadzących do wyznaczonego celu: rozwoju produktów, koordynowane przez Malezję, skuteczniejszym marketingu i komunikacji, koordynowanym przez Tajlandię i poprawie jakości kierowanym przez Filipiny.
Jak poinformował kambodżański minister turystyki Thong Khon - programy będą finansowane z budżetu o wysokości 6 mln pochodzącego ze środków publicznych i prywatnych. 

W tegorocznych spotkaniu ministrów turystyki krajów asean uczestniczą również oficjalni przedstawiciele ważnych dla gospodarzy rynków: Chin, Indii, Japonii, Korei i Rosji. Zaproszono 442 hosted buyers z 52 krajów (w tym 12 profesjonalistów z Polski) i 148 międzynarodowych dziennikarzy (js).
2011-01-18 19:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter