Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Z promocją wśród VIP-ów

Przedstawiciele belgijskich i polskich środowisk arystokratycznych, dyplomatycznych, politycznych i biznesowych już po raz dwunasty bawili się na uroczystym Balu Polskim w Brukseli.

Ta prestiżowa impreza, organizowana przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Brukseli i przy wsparciu Fundacji Teraz Polska, ma promować Polskę jako nowoczesny, ciekawy oraz atrakcyjny turystycznie kraj o bogatej tradycji, kulturze i historii. Od czterech lat każda edycja balu ma gościa honorowego, którym jest wybrane polskie miasto. W tym roku była to Warszawa, która oprócz wizualizacji przygotowała wystawę o mieście, recital artystów operowych, a także dwie nagrody główne na loterię organizowaną na cele społeczne – ekskluzywne pobyty w Warszawie. Całkowity dochód ze sprzedaży losów, jak również kwoty pozyskane od sponsorów przekazywane są przez organizatorów polskim i belgijskim instytucjom charytatywnym.
Wśród gości, których było ponad 340, pojawili się m.in. prezydent Miasta Stołecznego Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz, księżna Alexandre de Belgique, księżna Lea – żona brata króla Belgii i minister obrony narodowej Królestwa Belgii Pieter de Crem. Organizatorów reprezentowali wiceprezes POT Elżbieta Wąsowicz-Zaborek i ambasador RP Sławomir Czarlewski. Tradycyjnie już bal objęła patronatem Pierwsza Dama RP Anna Komorowska.
Joanna Morawska

Galeria

2011-02-02 08:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter