Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Izrael znosi obostrzenia wjazdoweOd 21 maja przed wylotem do Izraela nie trzeba będzie okazywać testu PCR lub antygenowego. Już teraz zniesione zostały inne przepisy wjazdowe, dzięki czemu turyści z zagranicy będą mogli zwiedzać kraj bez przedstawiania zaświadczenia o szczepieniu, wyzdrowieniu lub negatywnego wyniku badania na koronawirusa.

Jak informuje Izraelskie Rządowe Centrum Turystyki, zlikwidowane zostaną również testy PCR robione dotychczas po przylocie do Izraela, a co za tym idzie pasażerowie nie będą proszeni o pozostawanie w izolacji do czasu otrzymania ich wyniku. Zgodnie z wcześniejszymi regulacjami do 48 godzin przed wejściem na pokład samolotu lub statku odwiedzający Izrael nadal muszą wypełnić deklarację wjazdową. https://corona.health.gov.il/en/flights/.

Anna Zohar Żak, dyrektor Izraelskiego Rządowego Centrum Turystki w Warszawie, mówi, że to wiadomość, na którą czekaliśmy od ponad dwóch lat. - Naszym najwyższym priorytetem było, aby proces wjazdu do Izraela był jak najłatwiejszy, przy jednoczesnym odpowiedzialnym dbaniu o zdrowie i bezpieczeństwie turystów. Mam nadzieję, że wraz z dołączeniem Izraela do innych krajów znoszących wszystkich ograniczenia wjazdowe, branża turystyczna osiągnęła kluczowy kamień milowy w tym post pandemicznym świecie – dodaje. MG

2022-05-18 06:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter