Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Trendy: Dalekie kraje, wyjazdy na dłużej i stabilne ceny

Według DER Touristik tej zimy Niemcy będą znów chętnie wyjeżdżać do ciepłych krajów. Część, szczególnie zamożniejsi seniorzy, zdecyduje się na dłuższe pobyty, wszyscy klienci koncernu mogą natomiast liczyć na stabilne ceny.

Ingo Burmester, prezes DER Touristik na Europę Centralną, mówi, że obecnie 60 procent rezerwacji na zimę stanowią wyjazdy do dalekich krajów. To trend analogiczny do tego sprzed pandemii. Klienci egzotyczne wojaże rezerwują już od początku lata, a najczęściej pytają o Malediwy, Mauritius, Dominikanę, Stany Zjednoczone i Tajlandię. Także w przypadku kierunków bliskich sytuacja przypomina już bardzo tę sprzed kryzysu – dominują Wyspy Kanaryjskie, Turcja, Egipt i Turcja.

DER Touristik skupia się też na zamożnych seniorach, którzy zimą mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd. Dzięki temu spędzą kilka tygodni w pięknym miejscu i zaoszczędzą na kosztach ogrzewania. Osoby powyżej 55 roku życia mogą skorzystać ze zniżek przygotowanych z myślą o nich.

DER Touristik przedłuża opcję rezerwacji elastycznych. By z nich skorzystać, trzeba zapłacić 59 euro za osobę – do 14 dni przed wylotem będzie można bezpłatnie anulować lub zmienić rezerwację. Taryfa ma obowiązywać do końca przyszłego roku.

Prezes Burmester obiecuje również, że osoby, które zarezerwują wyjazd wcześniej, nie będą musiały nic dopłacać, nawet jeśli paliwo lotnicze podrożeje, zapewnia również, że ceny wyjazdów w ważnych kierunkach turystycznych pozostaną stabilne – dotyczy to m.in. Egiptu, Tunezji, ale też Turcji czy krajów azjatyckich. MG

Źródło: Touristik Aktuell

2022-08-10 07:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter