Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Lipiec był dla Modlina rekordowy

329,5 tysiąca pasażerów obsłużył w lipcu Port Lotniczy Warszawa-Modlin. W porównaniu z tym samym miesiącem 2019 roku oznacza to wzrost o 11 procent, wobec zeszłego roku zmiana na plus wyniosła 60 procent.

Poprzedni rekord padł w czerwcu, wówczas z usług portu skorzystało 315,5 tysięcy osób. W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku odprawionych zostało ponad 1,7 miliona pasażerów. Obecnie najpopularniejszymi kierunkami są Londyn, Dublin, Ryga, Rzym i Sztokholm.

Na początku sierpnia udało się udostępnić dla podróżnych nową poczekalnię w miejscu dawnych biur na antresoli. Działa też nowy punkt gastronomiczny. Wkrótce ma rozpocząć się rozbudowa sklepu i toalet. Główna część prac prowadzona jest w godzinach nocnych.

W lipcu tego roku świętowano 10. rocznicę funkcjonowania Lotniska Warszawa/Modlin. Z tej okazji odsłonięto nowe, jubileuszowe logo znajdującego się na terminalu pasażerskim.

W ostatniej dekadzie z Lotniska Warszawa/Modlin skorzystało ponad 21 miliona pasażerów oraz wykonano ponad 141 tysięcy startów i lądowań. W sezonie lato 2022 lotnisko oferuje podróżnym blisko 60 destynacji. MG

2022-08-11 16:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter