Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rainbow Elite zorganizuje indywidualną podróż dla wymagających
Rainbow Elite, marka Rainbowa specjalizująca się w wyjazdach dla najbardziej wymagających klientów, poszerzyła swoją ofertę.

Od teraz Rainbow Elite zorganizuje luksusową podróż dla najbardziej wymagających turystów. Wyróżnikiem oferty ma być spersonalizowane podejście i programy zwiedzania tworzone na specjalne zamówienie. - Wprowadzając do sprzedaży ekskluzywne hotele z półki „Elite”, mieliśmy już w zanadrzu pomysł na to, jaką drogą powinien się ten koncept rozwijać – mówi Maciej Szczechura z zarządu Rainbowa. - Naturalnym, kolejnym elementem stało się organizowanie podróży na indywidualne zamówienie, dla klientów dysponujących dużym budżetem. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów z rynku i z naszej sieci sprzedaży, że taka oferta jest potrzebna. Coraz więcej osób szuka nieszablonowych ofert, czy miejsc poza „utartymi szlakami turystycznymi” - dodaje, podkreślając, że chodzi o osoby, które są skłonne zapłacić naprawdę dużo za gwarancję najlepszych, luksusowych wrażeń.

Podróże Elite” to przede wszystkim filozofia organizowania od „a do z” całego programu podróży do dowolnego miejsca z najbardziej wymyślnymi atrakcjami. Mogą to być np. biznesowe wyjazdy golfowe, safari w Botswanie, czy zupełnie nietypowe podróże pośród wulkanów Kamczatki, do wybrzeża Antarktydy, czy w niezgłębioną Amazonię. W skład takich podróży wchodzą indywidualne transfery, zarówno limuzynami jak i przeloty helikopterami, opieka przez cały czas trwania imprezy, zakwaterowanie w unikalnych hotelach i wszystkie dodatkowe życzenia turysty. MG

2022-11-28 17:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»KRYSTYNA JUSZKIEWICZ
, Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych Perfekt w Bolesławcu» więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter