Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
II Międzynarodowe Targi Turystyki Szkolnej i Młodzieżowej już w marcu 2023

W 2021 r. Turystyczna Organizacja Otwarta zorganizowała w Poznaniu pierwszą edycję Międzynarodowych Targów Turystyki Szkolnej i Młodzieżowej. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wystawcy mieli wreszcie okazję dotrzeć z ofertą do odbiorców końcowych, tj. nauczycieli, szkół i uczniów, co nie zawsze udawało się podczas targów turystycznych.

Podbudowana ubiegłorocznym sukcesem TOO organizuje drugą edycję wydarzenia. Odbędą się one – podobnie jak pierwsze – podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu, między 10 a 12 marca 2023 r. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców i podmioty zainteresowane wystawieniem się na targach do zgłoszenia swojego uczestnictwa.

W programie wydarzenia przewidziano kilka szkoleń adresowanych do środowiska nauczycielskiego: warsztaty „Poznaj Polskę” w 2022/2023 oraz szkolenia dotyczące bezpiecznej organizacji imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży.   

Więcej informacji na temat targów można uzyskać kontaktując się z organizatorami mailowo: office@toostowarzyszenie.org. MO

2022-12-01 07:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»KRYSTYNA JUSZKIEWICZ
, Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych Perfekt w Bolesławcu» więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter