Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Alpasan Unsal odchodzi z Corendona. W Polsce będzie prowadził własną firmęAlpasan Unsal, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, rozstał się z linią lotniczą Corendon, którą reprezentował w Polsce. Od grudnia zajmować się będzie rozwijaniem własnej firmy turystycznej Jet Travel.

Nowe zadania jakie stawia przed sobą Alpasan Unsal oparte są na przekonaniu, że turystyka staje się coraz bardziej cyfrowa i nowoczesna. Touroperatorom, agentom turystycznym, ale też klubom golfowym i piłkarskim zaoferuje współpracę przy dynamicznym tworzeniu oferty. Będzie ona bazować na usługach turystycznych, do których dostęp posiada Jet Travel. Chodzi o milion hoteli z najlepszymi cenami znajdującymi się w różnych zakątkach świata, dostęp do oferty linii lotniczych – z niektórymi posiada umowy przedstawiciela generalnego (GSA – general sales agent), bloki miejsc wynegocjowane z wybranymi przewoźnikami lotniczymi, stawki hotelowe w wybranych obiektach wynegocjowane pod kątem rynku polskiego, a także usługi transferowe – początkowo dostępne w Turcji, ale z czasem także w innych krajach.

Oferta będzie dostępna przez system BlueVendo – start sprzedaży przewidziany jest na 15 stycznia 2023 roku.

Alpasan Unsal reprezentował Corendon Airlines w Polsce przez 3,5 roku. Odchodząc, podziękował zarządowi za współpracę i życzył dalszego rozwoju. MG

2022-12-01 08:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»KRYSTYNA JUSZKIEWICZ
, Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych Perfekt w Bolesławcu» więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter