Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

Nekera uruchamia Akademię RezydentówAgenci Nekery mogą już rezerwować nowy produkt tego touroperatora – Akademię Rezydentów NEKERA. Chodzi o szkolenie, które odbędzie się w kwietniu w Turcji. Za sprzedaż oferty biura otrzymują standardową prowizję.

Szkolenie skierowane jest do osób pełnoletnich, które chcą rozpocząć karierę w turystyce. Od 12 do 19 kwietnia w hotelu Eftalia Village w Alanyi odbędą się wykłady, ćwiczenia i inne zadania praktyczne, które będą realizowane w obiektach, autokarach, na lotnisku i podczas wycieczek fakultatywnych w wybranej destynacji. Na koniec szkolenia każdy jego uczestnik otrzyma Certyfikat Kompetencji Zawodowych w j. polskim i w j. angielskim. Po ukończeniu szkolenia najlepsi otrzymają propozycję pracy jako rezydent Nekera.

Osoby zainteresowane muszą znać język angielski (inne języki mile widziane), biuro oczekuje też umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, otwartości na ludzi i radości z życia! Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się zdalnie. O przyjęciu do Akademii Rezydentów by Nekera decyduje pozytywny wynik rekrutacji. Ilość miejsc jest ograniczona.
Szkolenie moż
na zarezerwować w systemie MerlinX. MG

2023-03-02 06:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter