Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

TUI szykuje program lojalnościowySebastian Ebel, prezes Grupy TUI, zdradza, że koncern chce opracować system, który będzie pozwalał mu utrzymać lojalność klientów i nagradzać ich za to, że wybierają jego usługi. Szef zapewnia jednak, że nie chodzi o zbieranie punktów i zniżki.

Program lojalnościowy TUI ma ujrzeć światło dzienne pod koniec tego roku, mówi Sebastian Ebel, prezes Grupy TUI w rozmowie z niemieckim portalem i magazynem branży turystycznej FVW w czasie targów ITB. - Nie jestem zwolennikiem zbierania punktów – podkreśla i dodaje, że nie chodzi też o udzielanie zniżek na produkty, ale o gwarantowanie stałym klientom lepszej jakości usług. Mowa na przykład o tych świadczonych przy odprawie lotniskowej albo w odwiedzanym kierunku. Pomysł jest możliwy do zrealizowania, ponieważ TUI jest koncernem oferującym o wiele więcej usług niż typowy touroperator.

Warunkiem powodzenia jest umiejętne zbieranie danych na wszystkich etapach podróży, ale Ebel jest przekonany, że to uda się zrobić. MG

2023-03-08 08:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter