Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Konferencja „Digital marketing atrakcji turystycznych w praktyce” już 10 maja


W drugim tygodniu maja w przestrzeniach Wrocławskiej Akademii Biznesu odbędzie się konferencja podsumowująca badania przeprowadzone na Dolnym Śląsku dotyczące skuteczności digital marketingu w tamtejszych atrakcjach turystycznych. Uczestnicy konferencji będą mogli się dowiedzieć na jakiej zasadzie atrakcje dobierają konkretne narzędzia marketingowe i w jaki sposób wykorzystują je do promocji. Analiza wyników ma stanowić asumpt do szerszych rozważań na temat digital marketingu.

Eksperci z zakresu turystyki, marketingu (w tym Jakub Feiga, dyrektor biura zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej) powiedzą m.in. o zasadach budowania wizerunku atrakcji turystycznych w mediach społecznościowych, przedstawią dobre praktyki w digital marketingu, wskażą też możliwości wspólnej promocji atrakcji turystycznych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji powinny wypełnić formularz rejestracyjny. Istnieje możliwość śledzenia przebiegu spotkania w internecie. Stream wydarzenia będzie dostępny na Facebooku. Więcej informacji na stronie uczelni. MO

2023-05-02 16:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter