Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KONKURS

Startuje VI edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów
 

Konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej, który tym razem odbywa się w wiosennej odsłonie, skierowany jest do twórców wideo prowadzących autorskie kanały w serwisie YouTube, na których publikują filmy o charakterze podróżniczym, górskim, kulinarnym lub lifestyle’owym i są aktywni w mediach społecznościowych. Do udziału w rywalizacji POT zaprasza YouTuberów mających min. 1 tys. subskrybentów, a w mediach społecznościowych obserwuje ich min. 1 tys. osób.

W pierwszym etapie twórcy mogą zgłaszać swoje kandydatury do udziału w Mistrzostwach poprzez formularz zgłoszeniowy. Oceną zgłoszeń zajmie się Jury złożone z podróżników, vlogerów i ekspertów z branży turystycznej.

Szesnastu twórców, którzy uzyskają najwyższe oceny, przejdzie do drugiego etapu. Będzie on polegał na promowaniu wskazanego regionu. Każdy influencer będzie musiał przygotować dwa materiały wideo oraz relację z wyprawy po danym regionie w prowadzonych przez siebie mediach społecznościowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja br.

Każdy z zakwalifikowanych uczestników otrzyma honorarium, a laureaci dodatkowe nagrody pieniężne: w wysokości od 5 tys. do 15 tys. zł. Więcej informacji na stronie konkursu. MO

2023-05-08 12:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter