Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

Prezes TUI: Nie liczcie na last minuteW tym roku nie ma co liczyć na przecenione oferty last minute, twierdzi Sebastian Ebel, prezes Grupy TUI. Popyt jest bardzo duży, a w niektórych regionach oferta jest już nawet wyprzedana.

Sebastian Ebel ostrzega wszystkich, którzy planują wyjechać na wakacje, by nie odkładali decyzji o zakupie wyjazdów, bo w tym roku last minute w rozumieniu tanich ofert nie będzie. W rozmowie z „Bild am Sonntag” prezes tłumaczył, że nawet jeśli pojawią się atrakcyjne wycieczki, to będą to pojedyncze okazje dostępne w ramach akcji marketingowych organizowanych przez biura podróży. Nie dość, że niektóre hotele są już wyprzedane, to zaczyna brakować też miejsc w samolotach, trudno też dołożyć kolejne maszyny, co z kolei związane jest z sytuacją na lotniskach.

TUI informuje też, że w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Grecji i to zarówno na wyspy jak i do lądowej części kraju, na przykład na Peloponez. Koncern otwiera dwa nowe obiekty ze swoich sieci – jeden pojawi się w Chanii na Krecie, drugi na Kos. MG

2023-05-08 16:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter