Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Marcin Tobiasz szefem marketingu EXIM Tours

 

Od maja Marketing EXIM Tours poprowadzi Marcin Tobiasz. „Planujemy znacząco zwiększyć naszą obecność w mediach. Inwestycja w wizerunek, promocję produktu i nowe narzędzia dostępne dla naszych klientów wzmocnią pozytywne trendy, które obserwujemy w naszych kanałach sprzedaży” powiedział Prezes Zarządu EXIM - Marcin Małysz.

Marcin Tobiasz swoje 17-letnie doświadczenie marketingowe zdobywał w Działach Promocji mediów, agencji reklamowej, jak i po stronie klienta. Świat podróży poznawał odpowiadając za globalną komunikację LOT-u, gdzie przewodził zespołowi marketingu. Największą przyjemność zawodową sprawiła mu kampania włączenia Dreamlinerów do floty polskiego przewoźnika. Tobiasz jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej.


EXIM Tours, piąte największe biuro podróży w Polsce, obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Od 2012 jest częścią Der Touristik Group. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości. Grupa obecna jest w 14 europejskich krajach. 

2023-05-09 14:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter