Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

MerlinX dostosował się do OmnibusaESS dodał do swoich systemów nowe funkcjonalności, które pozwalają pokazywać przecenione oferty zgodnie z dyrektywą unijną Omnibus.

W Polsce dyrektywa unijna Omnibus dotyczy nie tylko sposobu prezentacji cen przecenionych towarów, ale także usług. To oznacza, że biura podróży, linie lotnicze, hotele i wszyscy inni dostawcy oferty turystycznej, jeśli chcą wskazać przeceny, muszą pokazać również najniższą cenę dostępną w ciągu ostatnich 30 dni.

Od momentu wejścia w życie dyrektywy wielu agentów, touroperatorów i innych przedsiębiorców z branży turystycznej zrezygnowało z prezentacji przecen. Teraz mogą wrócić do tego zwyczaju, bo Elektroniczne Systemy Sprzedaży dołożyły do swoich systemów MerlinX, VCMS, VIBE oraz MDS WS funkcję Omnibus. Historia ceny będzie widoczna we wszystkich modułach prezentujących koszt usługi turystycznej w przeliczeniu na osobę.

Najniższa cena z 30 dni będzie widoczna na liście wyników, w boxach ofertowych, promoboxach i MegaMenu. W panelu VCMS istnieje możliwość konfiguracji i prezentowania najniższej ceny przy wszystkich cenach bądź tylko przy historycznych. MG

2023-05-10 06:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter