Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Anex Poland szuka pracownikówZespół Anex Tour Poland powiększa się. Ostatnio do firmy dołączyła Dominika Jurkowska jako wicedyrektor, zespół zasiliła również Malwina Szewczyk, która odpowiada za kontakty z mediami. Teraz touroperator chce zatrudnić kolejne osoby.

Biuro podróży poszukuje specjalistów ds. turystyki, rezydentów, koordynatora call center, menedżera regionalnego na region północny oraz specjalistów do pracy w Dziale Produktu i Rezerwacji. - Ludzie są nieocenioną wartością każdej firmy. Stawiamy na doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych specjalistów, z którymi wspólnie stworzymy nową historię Anex Tour w Polsce – mówi Dominika Jurkowska, zastępca dyrektora generalnego Anex Tour Poland. - Warunki, które oferujemy oraz możliwość pracy u jednego z największych touroperatorów, to duża szansa na rozwój i poszerzanie swoich kompetencji – dodaje.

Powiększający się zespół profesjonalistów, szeroki wybór destynacji, własna linia lotnicza, nowa siedziba główna i własne biura sprzedaży oraz nowe formy współpracy z siecią agencyjną pokazują, że Anex nie stoi w miejscu. Pracownicy tego touroperatora mogą rozwijać się zarówno w sektorze B2B jak i B2C.

Ogłoszenia o wakatach można znaleźć na stronie internetowej touroperatora w zakładce Kariera. MG

2023-05-10 06:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter