Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Join UP!Polska wystartowałJoin UP!Polska zabrał na wakacje pierwszych polskich klientów. 27 kwietnia z Rzeszowa, a 29 kwietnia z Warszawy turyści polecieli do Antalyi. Oba samoloty były wypełnione, a miejsca sprzedały się wiele tygodni wcześniej.

Klienci polecieli na urlop samolotami linii SkyUP, które należą do tej samej grupy co touroperator - UP Family. Flotę tworzy 10 samolotów typu boeing 737, a jak podkreśla Serhii Kyrychenko, dyrektor ds. rozwoju w Join UP!, załoga dokłada wszelkich starań, aby pasażerowie wchodzili i schodzili z pokładu z uśmiechem. - To jest właśnie sedno koncepcji "Celebrate your Flight" - tłumaczy.

- Podróżowanie to celebrowanie chwil, a my chcemy te szczególne momenty świętować – mówi Katarzyna Bayraktar, dyrektor sprzedaży i rozwoju Join UP! Polska. - Na lotnisku przygotowaliśmy niespodzianki i drobne prezenty dla naszych gości odlatujących do słonecznej Antalyi – dodaje. W Turcji, Join UP! współpracuje z firmą Summer Tour. Jego przedstawiciele zadbali o uroczyste powitanie i komfort przybyłych z Polski gości oraz zorganizowali bezpośrednie transfery do wybranych przez pasażerów hoteli.

- Turcja wraz z Egiptem należą do flagowych kierunków Join UP! - mówi Rafał Napierała, szef działu produktu i przychodów w Join UP! Polska. - Podążamy za trendami, oferując najbardziej popularne hotele w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy naszych gości, między innymi do Grand Sunlife, Klas More Beach, Asdem Park, Ozkaymak Kemer Marina, Asdem Beach,Club Marakesh Beach,Clover Magic Altinkum Park - wymienia.

Oferta touroperatora jest poszerzana o nowe kierunki. W tym sezonie, oprócz lotów z Rzeszowa i Warszawy, do Antalyi można polecieć również z Katowic. W programie znalazły się też wyjazdy do Turcji i Egiptu (całoroczna destynacja), Czarnogóry, Tunezji i Albanii. Firma oferuje loty również z Gdańska, Poznania i Wrocławia. MG

2023-05-10 15:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter