Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY

Ruszył konkurs na projekty turystyczne z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego 2023


W październiku 2023 r. województwo dolnośląskie będzie celebrować 25-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowane zostaną liczne wydarzenia. Władze regionu chcą, żeby mieszkańcy regionu, turyści świętowali w sposób jaki im najbardziej odpowiada. M.in. z tego względu ogłosiły konkurs na realizację inicjatyw kulturalnych, a w połowie maja - na realizację inicjatyw turystycznych.

Do końca maja br. organizacje pozarządowe mogą składać wnioski o sfinansowanie lub dofinansowanie projektów turystycznych, które urozmaicą Święto Województwa Dolnośląskiego, np. rajdów, spacerów, gier terenowych i innych akcji, które będą aktywizować uczestników i zachęcą ich do poznawania walorów regionu.

Władze przeznaczają na konkurs 200 tys. zł. Organizacje, które otrzymają dofinansowanie nie muszą mieć wkładu własnego, nie podano też limitu wartości projektów, które będą mogły uzyskać wsparcie. Jedyne wymogi dotyczą tego, by wydarzenia jubileuszowe odbywały się w październiku 2023 r. i były bezpłatne dla uczestników. Nabór trwa do 31 maja br. Więcej na stronie urzędu. MO

 

2023-05-17 09:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter