Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Podróżuj po świecie i zarabiaj – taką propozycję składa Kiwi.comKiwi.com poszukuje sześciu osób gotowych, by tego lata w ciągu 4 tygodni podróżować po świecie w roli World Travel Hackers. Kandydaci będą pracowac w dwuosobowym zespole, z wybranym przez siebie kompanem podróży. Na ten cel otrzymają 10 tys. euro.

W ciągu czterech tygodni zwycięska szóstka i ich towarzysze podróży zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami związanymi z podróżowaniem, przygotowanymi przez Kiwi.com we współpracy z Visa, światowym liderem w dziedzinie płatności cyfrowych. Kandydaci muszą umieć filmować, fotografować oraz dokumentować i relacjonować swoje przygody oraz najlepsze travel hacki w mediach społecznościowych. Wszystko, co uda im się zaoszczędzić z otrzymanych 10 tys. euro po ukończeniu wszystkich wyzwań, trafi do ich kieszeni.

Wśród wyzwań pojawia się na przykład rezerwacja taniego lotu w dowolnym miejscu, w tym wybór miejsca docelowego i płatność kartą Visa w aplikacji mobilnej Kiwi.com w mniej niż 3 minuty, jedzenie narodowych potraw 5 różnych krajów w ich stolicach w ciągu trzech dni lub wyszukanie miasta, w którym w ciągu jednego dnia można udać się na koncert, imprezę sportową i do parku rozrywki, wykorzystując do tego usługę Visa Concierge. - Ta praca nie jest dla każdego, ale niemal każdy chciałby taką mieć! Z pewnością nie jest to oferta dla zbyt wygodnych lub tych, którzy boją się robić rzeczy, o których inni tylko mówią; To idealna propozycja dla tych, którzy mają ducha przygody, wiedzą, jak znaleźć sprytne sposoby na tańsze podróżowanie i czerpią przyjemność z tworzenia zabawnych treści w mediach społecznościowych, dzięki czemu mogą dzielić się swoimi poradami dotyczącymi hackowania podróży, tak by wszyscy mogli z nich skorzystać - mówi Golan Shaked, szef Kiwi.com Commercial Officer, którego zespół będzie zatrudniał kandydatów.

Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat, mówić płynnie po angielsku, posiadać paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy liczone od końca sierpnia 2023 roku i umieć tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych. W ramach rekrutacji, kandydaci mają za zadanie nakręcić i zmontować zabawny film o swoim rodzinnym mieście, udowadniając, że wiedzą, jak znaleźć sprytne sposoby na tańsze podróżowanie, uwielbiają dzielić się wskazówkami, jak podróżować inaczej, są biegli w planowaniu tras z wykorzystaniem Kiwi.com, są w stanie częściowo wyrzec się wygody na rzecz oszczędności, a tworzenie zabawnych treści w mediach społecznościowych o ich przygodach i bezcennych travel hackach naprawdę ich bawi. Przygotowany film należy przesłać do 11.06. 2023 przez stronę Kiwi.com/WorldTravelHackers, na której można znaleźć więcej szczegółów i informacji. MG

2023-05-18 08:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter