Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Wizz Air uruchomił już swój abonamentWizz Air już kilka tygodni temu zapowiadał uruchomienie abonamentu na swoje usługi. Teraz przedstawił koszty uczestnictwa w programie, który pozwala zablokować pasażerom cenę przelotu i przewozu bagażu na 6 miesięcy na trasach z i do Polski.

WIZZ MultiPass jest już oficjalnie w sprzedaży. Chodzi o abonament lotniczy, dzięki któremu pasażerowie mogą raz w miesiącu podróżować na wybranej trasie zagranicznej za uiszczeniem stałej miesięcznej opłaty. Jej wysokość nie jest uzależniona od sezonowości, ani od tego, kiedy rezerwacja jest dokonywana. Uczestnicy programu mają zablokowaną cenę przelotu i przewozu bagażu na 6 miesięcy.

Przystępując do subskrypcji, podróżni wybierają plan lotów – w jedną stronę lub w obie, a także decydują, czy dodają limity bagażu i/oraz usługę Wizz Priority. Podobnie jak w przypadku zwykłego biletu Wizz Air, dodatkowe usługi można zakupić i dodać do rezerwacji przed lotem na stronie „Odprawa i rezerwacje”. Jak twierdzi przewoźnik, usługa ma pozwolić zaoszczędzić do prawie 20 proc. ceny biletów.

Rezerwacji można dokonywać od razu po wykupieniu abonamentu, a w pierwszą podróż wyruszyć 5 dni później. Przy planie od pierwszego dnia miesiąca najwcześniej poleci się 6 dnia miesiąca przez kolejne 30 lub 31 dni (28/29 dni w przypadku lutego), subskrypcja będzie odnawiana każdego pierwszego dnia miesiąca. Podczas rejestracji pasażerowie będą mogli wybrać kolejny miesiąc jako miesiąc początkowy. Oznacza to, że ich karta zostanie obciążona pierwszego dnia wybranego miesiąca, a subskrypcja zostanie aktywowana po zakupie.

Istnieje również możliwość zakupu WIZZ Multipass w połowie miesiąca, jeśli do końca tego miesiąca pozostało więcej niż 5 dni. Klient zostanie obciążony natychmiast i będzie mógł wejść na pokład wybranego lotu w ciągu 5 dni. W takim przypadku pasażer zgadza się jednak na krótsze okno podróży przez pierwszy miesiąc: plan abonamentowy będzie odnawiany każdego pierwszego dnia miesiąca. MG

2023-06-05 08:18:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter