Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Zimą z Radomia samoloty polecą do Rzymu i ParyżaPLL LOT potwierdził, że na sezon zimowy utrzyma loty rejsowe do stolic Włoch i Francji z lotniska w Radomiu. Drugą wiadomością dla osób, które chcą skorzystać z tego portu, jest wprowadzenie darmowych przejazdów z Kielc na lotnisko.

W ciągu ośmiu tygodni pracy Lotnisko Warszawa-Radom odprawiło 18,67 tys. pasażerów. Aktualnie tygodniowo lotnisko obsługuje 30 pasażerskich operacji lotniczych. Jubileusz miał paść w niedzielę 25 czerwca – wówczas z usług lotniska skorzystać miał dwudziestotysięczny pasażer.

Lotnisko Warszawa-Radom oferuje dziś 5 połączeń regularnych – do Paryża, Prewezy, Rzymu, Tirany i Warny. Rejsy są realizowane przez PLL LOT. W segmencie czarterowym realizowane są loty do Antalyi i Tirany, które wykonują Enter Air i PLL LOT na zlecenie Itaki, Nekery, TUI, Coral Travel, Greckich Podróży oraz Rego-Bis.

PLL LOT ogłosiły, że od października do marca będzie latać trzy razy w tygodniu do Rzymu i Paryża.

Tymczasem od 25 czerwca pasażerowie z Kielc mogą za darmo dojechać do lotniska. Busy będą ruszać z Dworca Autokarowego, przy ul. Czarnowskiej (stanowisko 1 lub 2), a przystanek pośredni będzie w Skarżysku-Kamiennej, przy Al. Niepodległości. Rozkład kursów dostosowany jest do aktualnej siatki połączeń portu.

 Informacje odnośnie rezerwacji miejsc w busie oraz rozkład jazdy są przekazywane podróżnym przez przewoźnika lotniczego organizującego dany lot. Pasażerowie po dokonaniu rezerwacji, w informacji zwrotnej otrzymają numer, który należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

Z połączeń mogą korzystać również pasażerowie podróżujący z Lotniska Warszawa-Radom, którzy nie dokonali wcześniejszych rezerwacji. W takim wypadku o dostępność wolnych miejsc należy pytać kierowcę. MG

 

 

2023-06-26 07:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter