Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rego-Bis wystartował z Rzeszowa do Czarnogóry176 pasażerów poleciało na wakacje pierwszym rejsem z Jasionki do Podgoricy. Stolica Czarnogóry to kolejna nowość w siatce połączeń podrzeszowskiego lotniska, które latem oferuje ponad 20 kierunków do 12 krajów.

Pierwszy samolot zabrał na pokład niemal komplet pasażerów, co dla przedstawicieli Rego-Bis było powodem do zadowolenia. Biuro sprzedaje zarówno pakiety turystyczne jak i same przeloty do Czarnogóry.

– Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka w sezonie 2023 – przyznała Estera Sobalkowska, dyrektorka ds. produktu w Rego-Bis. – Jak widać po zapełnieniu samolotu, coraz więcej turystów chce odkrywać uroki tego pięknego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się w obecnym sezonie zaoferować naszym klientom połączenia do Czarnogóry nie tylko z Katowic, ale również i z Rzeszowa – dodaje.

Rejsy do Podgoricy zaplanowane są na czwartki i będą realizowane do 28 września. – Czarnogóra idealnie wpisuje się w trend podróżowania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, a dwugodzinny lot samolotem jest świetną alternatywą do długich podróży samochodem. Lepiej ten czas wykorzystać na wypoczynek na urokliwych plażach z widokiem na góry mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Latem z portu lotniczego w Jasionce można dostać się czarterami do Czarnogóry, Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska. MG

2023-06-30 07:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter