Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
III Lubelskie Forum Turystyki już w październiku w Lublinie

Od 4 do 5 października w Lublinie odbywać się będzie Lubelskie Forum Turystyki. Zaprasza na nie organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Celem wydarzenia jest dostarczenie uczestnikom inspiracji i wiedzy na temat narzędzi i sposobów rozwijania turystyki w regionie.

W trzeciej edycji konferencji organizatorzy będą kontynuowali tematykę, która pojawiła się w poprzedniej edycji: zagadnienia związane z turystyką doświadczeń. Pojawią się też nowe wątki, dotyczące turystyki kreatywnej, tj. tego jak tworzyć klimatyczne miejsca i jak o nich opowiadać, by przyciągnąć klientów-turystów.

W programie znajdą się również prelekcje na temat turystyki kulinarnej; źródeł finansowania branży turystycznej zwłaszcza w zakresie rozwoju i inwestycji dla przedsiębiorców, w ramach nowej perspektywy unijnej – programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. 
Uczestnicy będą mieli możliwość udziału w warsztatach z marketingu oraz prawa.

Tegoroczna edycja Forum połączona będzie z XIII Lubelską Galą Turystyki, w czasie której nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego. MO

2023-09-08 11:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter