Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Rośnie zainteresowanie Kairem. Brytyjskie biuro tworzy zatem pakiety turystyczneEasyJet holidays wprowadził do sprzedaży nową ofertę – wycieczki zorganizowane do Kairu. Wcześniej przewoźnik z tej samej grupy kapitałowej ogłosił, że od października będzie latał do stolicy Egiptu z Londynu-Luton.

Klienci mogą wybierać spośród wielu propozycji hotelowych, włączając w czterogwiazdkowy Mamlouk Pyramids Hotel, który znajduje się w zasięgu spaceru od Piramid i Sfinksa. W ofercie pojawiły się także obiekty pięciogwiazdkowe.

- Kair ma tak wiele do zaoferowania jako kierunek turystyczny, nie tylko niesamowitą historię starożytną i zabytki, ale też wspaniałe resorty i fantastyczną kuchnię – mówi Paul Bixby, dyrektor sprzedaży w easyJet holidays. - Cieszymy się z uruchomienia wakacji w tym mieście, jestem przekonany, że będzie to hit – dodaje.

EasyJet rozpoczął sprzedaż biletów do Kairu w zeszłym miesiącu, od 31 października tygodniowo będzie latał tam trzy razy. To już 157 kierunek w ofercie linii. W Egipcie obsługuje też połączenia do Szarm el-Szejk i Hurghady. MG

2023-09-10 13:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter