Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Prezentacja Galicji i Drogi św. Jakuba
w Warszawie - wyjątkowe wydarzenie
dla branży turystycznej


W dniu 26 września 2023 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie uczestników w magiczny świat Galicji oraz fascynującego szlaku Drogi św. Jakuba. Na prezentację zapraszają Alfonso Rueda Valenzuela, Prezydent Xunta de Galicia, Ramiro Fernández Bachiller, Ambasador Hiszpanii w Polsce, oraz Claudio Andrade Lucena, Radca Turystyki Ambasady Hiszpanii w Warszawie.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00 od inspirującego warsztatu, który umożliwi uczestnikom z branży turystycznej i MICE poznanie kontrahentów oferujących programy w Galicji a przede wszystkim Drogę św. Jakuba. Udział wezmą m.in. Galiwonders, Rutas Meigas, Pilgrim Travel, Viajes Interrias, Galicia Destino Sostenible. To idealna okazja do nawiązania kontaktów a także inspiracja do wprowadzenia do oferty tego hiszpańskiego regionu.

O godzinie 18:00 rozpocznie się oficjalne przyjęcie, które zaszczyci swoją obecnością Ambasador Hiszpanii. Podczas tego wyjątkowego wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość poznania Galicji podczas krótkiej prezentacji regionu. Niezapomnianych wrażeń dostarczy także wyjątkowe przyjęcie koktajlowe. Menu tego wieczoru zostanie stworzone przez Pana Iñaki Bretala, Szefa Kuchni wyróżnionego prestiżową gwiazdką Michelin. Co więcej, wszystkie dania będą przygotowane wyłącznie z oryginalnych produktów sprowadzonych specjalnie z Hiszpanii na tę okazję, co gwarantuje prawdziwą ucztę dla podniebienia.

To wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników branży turystycznej i MICE, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dokonania rejestracji online, która będzie dostępna do dnia 19 września 2023 roku.

Strona rejestracji: https://app.evenea.pl/event/galicja2023/

 Kontakt dla mediów:  Katarzyna Borucka-Nadolna Tel. 604 773 383

E-mail: galicja@asiste.pl | Tel. 539 333 2032023-09-13 08:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter