Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA 

Iskra Kielce będzie promować Polskę

W ramach projektu „Promocja Polski poprzez sport” Polska Organizacja Turystyczna podpisała w połowie września umowę z klubem piłki ręcznej: KS Iskra Kielce na realizację działań promocyjnych. Podpisali ją Magdalena Szczukiewicz, prezes klubu, oraz wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Marcin Różycki.

Występujący w EHF Lidze Mistrzów zespół ma promować nasz kraj na światowych arenach. W zamian otrzymał honorarium, które według nieoficjalnych informacji może wynosić ok. 2,5 mln zł.

Podczas uroczystego podpisania dokumentu obecny był przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki - instytucji, która jest inicjatorem programu. Wiceminister Anna Krupka wyjaśniała podczas konferencji, dlaczego ministerstwo zdecydowało się wesprzeć piłkarzy ręcznych. - (…) uznaliśmy, że piłka ręczna budzi ogromne emocje, a ten klub odnosi sukcesy i jest rozpoznawalny wśród fanów dyscypliny. Wierzę, że ta współpraca przyniesie korzyść promocji Polski i klubowi oraz drużynie. Dzięki temu zapewnimy stabilność finansową, która przełoży się na sukcesy. MO, foto POT 

2023-09-18 06:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter