Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

Start szóstej edycji „Poznaj Lublin z Przewodnikiem” już w październiku

1 października rusza szósta edycja programu „Poznaj Lublin z Przewodnikiem”. Akcja obejmująca cykl spacerów organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin i lubelskich przewodników została zapoczątkowana zimą 2022 r. W pięciu dotychczasowych odsłonach programu wzięło udział ponad dwa tysiące osób.

Szósta edycja trwać będzie od października do stycznia. W pierwszej połowie września ruszyła sprzedaż biletów na spacery organizowane w październiku. Od 1 października będzie można zakupić bilety na spacery w listopadzie, od 1 listopada na wycieczki w grudniu, a od 1 grudnia, na oprowadzanie w styczniu. Jak przekazuje portal miejski Lublin.eu, harmonogram szóstej edycji obejmuje wycieczki szlakiem zabytków i legend, wycieczki tematyczne, dla rodzin z dziećmi i wycieczki w wykonaniu przewodnika ubranego w strój z epoki. Nowością będzie spacer pt. „Lubelskie drogi do wolności” planowany na listopad.

Od października do grudnia spacery w ramach akcji będą się odbywać w soboty, a w styczniu (15 - 30.01) planowane są codziennie. Również codziennie spacery będą realizowane przez okres ferii zimowych w woj. lubelskim, tj. od 29.01do 11.02. MO

2023-09-19 11:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter