Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Spotlight on Poland w tym roku w Małopolsce i na Śląsku

Między 4 a 8 października odbywać się będzie druga edycja Spotlight on Poland. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) oraz Polską Organizację Turystyczną Poland Convention Bureau jest skierowane do przedstawicieli turystyki przyjazdowej i sektora MICE.  Konferencja upłynie pod hasłem „Let’s gather experience, challenge, and develop together” (Doświadczajmy, stawiajmy wyzwania i rozwijajmy się razem). Organizatorzy chcą, by zaproszeni goście oraz polscy uczestnicy wzajemnie inspirowali się do rozwoju i podnoszenia atrakcyjności polskich regionów. 

Spotlight on Poland rozpocznie się konferencją (5 października) w Krakowie, podczas której dyskutowane będą tematy związane z innowacjami i technologiami, zrównoważonym rozwojem, dziedzictwem kulturowym. Między 6 a 8 października przeprowadzone zostaną natomiast post toury po Małopolsce i Śląsku.

Osoby zainteresowane uczestnictwem obowiązuje rejestracja na wydarzenie. Szczegółowy program i warunki udziału na stronie konferencji. MO

2023-09-20 10:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter