Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Exim Tours wystartował z Latem 2024


Atrakcyjne ceny, 10 proc. zaliczki i darmowe pobyty dla dzieci to powody, dla których klienci mają zarezerwować przyszłoroczne wakacje z Eximem już teraz. Touroperator planuje obsłużyć za rok 250 tys. klientów.

- W przyszłym roku, poza najpopularniejszymi kierunkami jak Hiszpania, Malta, Cypr, Bułgaria, Turcja, Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Czarnogóra, Chorwacja można będzie u nas znaleźć wiele innych egzotycznych miejsc takich jak Malediwy, Mauritius, Tajlandia, Sri Lanka, Seszele, Bali, Wietnam czy Emiraty Arabskie. Nasza oferta z każdym rokiem rośnie. Warto wspomnieć o nowych połączeniach lotniczych z Lublina do Hurghady i na wyspę Djerba. W 2024 roku planujemy na wakacje zabrać blisko ćwierć miliona Polaków - mówi Marcin Małysz, prezes EXIM tours Polska. - Współpracujemy z naszymi partnerami z grupy DER Touristik, żeby dać największy wybór i zróżnicowane oferty, dopasowane do różnych oczekiwań naszych klientów - dodaje.

Promocja „Lato zaczyna się teraz” trwa do 31.10.2023 i w pierwszej odsłonie obejmuje pakiet korzyści takich jak: rabaty dla dorosłych, wyjazdy dla dzieci do 2 lat już od 99 zł, dla pozostałych od 499 zł, bezpłatne pobyty nawet dla trójki dzieci w wybranych hotelach, rabat 2 proc. dla posiadaczy Karty Stałego Klienta, zaliczkę w wysokości 10 proc., gwaran

2023-09-20 14:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter