Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

Vacansoleil ogłosił upadłośćSąd Brabancji Wschodniej ogłosił upadłość Vacansoleil, podaje firma na swojej stronie internetowej. Decyzja zapewni większą przejrzystość dla pracowników i klientów, twierdzi przedsiębiorstwo.

Kurator Lodewijk Hox mówi, że poza obsługą klientów i kwestiami kadrowymi firma skupia się na ponownym możliwym uruchomieniu działalności. Firma nie zapomina o wierzycielach, ponieważ oni również są w tym procesie ważni.

Jak czytamy na polskiej stronie firmy: „Vacansoleil to rodzinna firma zajmująca się wynajmem zakwaterowań na najlepszych europejskich kempingach. Posiadamy w swojej ofercie już ponad 600 kempingów, co czyni nas liderem turystyki kempingowej na rynku nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Główna siedziba firmy znajduje się w Eindhoven (Holandia), natomiast zagraniczne oddziały są w 7 krajach: w Niemczech, Belgii, Francji, Danii, we Włoszech, na Węgrzech i w Polsce. Łącznie zatrudniamy 210 pracowników biurowych i ponad 1250 osób na kempingach.” Firma działała od 1969 roku. MG

2023-09-29 12:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter