Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNISKA

Klienci Coral Travel w Jasionce skorzystają z parkingu za 1 złKlienci podróżujący z Coralem Travel z Rzeszowa do Marsa Alam będą mogli zostawić samochód na lotniskowym parkingu za 1 zł.

Promocja dotyczy wszystkich lotów czarterowych do Marsa Alam zakupionych między 15 listopada a 15 grudnia tego roku. Dzięki niej podróżni mogą zaoszczędzić do 148 zł.

By skorzystać z oferty, po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Według cennika postój na parkingu w Jasionce kosztuje 99 zł przy ośmiu dniach i 149 zł przy 15 dniach. Dłuższe pobyty nie są objęte promocją - szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska.

Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki - poza trzema destynacjami w Egipcie - można polecieć jeszcze czarterem na Sri Lankę (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy. MG

2023-11-16 07:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter