Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Konkurs na Sekretarza Generalnego PIT

Polska Izby Turystyki ogłasza rozpoczęcie Postępowania Kwalifikacyjnego na stanowisko Sekretarza Generalnego Polskiej Izby Turystyki

W zakres obowiązków kandydata wejdzie m.in. prowadzenie biura PIT w Warszawie, zarządzanie podległym zespołem, zarządzanie komunikacją wewnętrzną w Organizacji oraz obiegiem dokumentów, pozyskiwanie funduszy na działalność Organizacji, reprezentowanie PIT w organizacjach zewnętrznych (także zagranicznych) oraz instytucjach centralnych i samorządowych i raportowanie do Prezesa PIT.
Kandydaci muszą mieć wykształcenie wyższe, co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Powinni korzystać z pełni praw publicznych, posiadać pełną zdolności do czynności prawnych, wiedzę o zakresie działalności Polskiej Izby Turystyki. Kandydat powinien w szczególności wykazać się znajomością branży turystycznej, zasad zarządzania i kierowania zespołem pracowników, zasad prawa pracy, i biegłą znajomością przynajmniej jednego języka obcego. Dodatkowym atutem będzie znajomość obowiązujących rozwiązań normatywno-prawnych regulujących obszar branży turystycznej.

Wybranemu kandydatowi/kandydatce PIT zapewnia stałą współpracę w oparciu o kontrakt managerski, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) i możliwość rozwoju osobistego w prężnej organizacji biznesowej (praca w Warszawie).

Aplikacje obejmujące: życiorys, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy składać w terminie do dnia 21 czerwca 2012 roku drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@pit.org.pl 

Wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie (koszt dojazdu pokrywają aplikanci). 

Więcej informacji:
http://www.pit.org.pl/index.php?navi=006,004&id=1679  

2012-06-15 09:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter