Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Jet Touristic zniknął bez szumu

Biuro rozpłynęło się w mgle. Nikt nie wiedział czy jeszcze działają i jaki jest ich status. Agenci po cichu podejrzewali, że biuro już nie działa na polskim rynku, ale oficjalne potwierdzenie pojawiło się dopiero 6 czerwca tego roku, kiedy przedstawiciel Jet Touristic złożył wniosek o wykreślenie biura z rejestru.

Domeną Jet Touristic na polskim rynku była organizacja turystyki czarterowej do Turcji. Biuro zajmowało się tym od 1997 roku. Właściciel biura prowadzi własną sieć hoteli w Turcji, gdzie wysyłani byli turyści.

W chwili obecnej nie ma możliwości skontaktowania się z właścicielami biura. Nie odpowiadają na telefony i maile. Prezes biura Akdeniz Ekmel Ali najprawdopodobniej przebywa obecnie w Berlinie. Strona internetowa biura już nie funkcjonuje, Jet Touristic zapadło się pod ziemię. – Biuro w tym roku nie przygotowało żadnej oferty i to już był sygnał, że coś może być na rzeczy. – mówi Janusz Stanek, Prezes Oddziału Zachodniopomorskiego PIT – Ponadto siedziba, na ulicy Niepodległości 22 w Szczecinie jest zamknięta, kontakt z biurem niemożliwy, wszystko wskazywało na to, że nie prowadzą już działalności na polskim rynku – dodaje. AWW 

>> Więcej przeczytasz w następnym numerze WT nr 13/259 (1-15 lipca 2012)

2012-06-19 11:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter