Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
20 lat z Atlas Tours

»

Organizator rejsów z okazji jubileuszu uhonorował najlepszych agentów

W Miasteczku Westernowym Twinpigs odbyła się gala z okazji 20-lecia firmy Atlas Tours, organizatora rejsów wycieczkowych na polskim rynku. W gali uczestniczyli najlepsi agenci z całego kraju, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz, a także stali klienci firmy.

Wszyscy bawili się wspaniale, Impreza rozpoczęła się od pokazu zespołu Multi Visual – jest to grupa specjalizująca się w pokazach artystycznych z wykorzystaniem laserów oraz rekwizytów multimedialnych, finalista programu Mam Talent. Po energetycznym pokazie nadszedł czas na część oficjalną, czyli galę wręczenia statuetek dla najlepszych agentów, specjalizujących się w sprzedaży rejsów wycieczkowych. Prezes zarządu w obecności Magdaleny Myczewskiej (laureatka konkursu piękności Queen of Poland 2017, Queen of Atlas Tours) pełnił honory gospodarza i wręczał wyróżnionym statuetki.

Po części oficjalnej zaproszeni goście podziwiali pokaz sztucznych ogni delektując się lampką szampana. Tło muzyczne w tej części spotkania zapewniał zespół The Postman,  Goście bawili się do przebojów Beatlesów, a następnie do białego rana tańczyli do hitów granych przez DJ Olivera. Następnego dnia na agentów czekał piknik w Miasteczku Westernowym, gdzie mogli korzystać z wszystkich westernowych atrakcji. MO

23-24 września 2017, 20-lecie Atlas Tours, Miasteczko Westernowe Twinpigs

 

»
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
» 11-14.01.2018 – TARGI
Ferien-Messe Wien,
Wiedeń, Austria, organizator: Reed Exhibition Messe Wien, RELX Group, www.ferien-messe.at
»  12-14.01.2018 – TARGI 
Targi Turystyczne Reiselivsmessen 2018, Oslo, Norwegia, organizator: On-Site Norway AS, reiselivsmessen.no

»
17-21.01.2018 – TARGI
FITUR Międzynarodowe Targi Turystyczne,
Madryt, Hiszpania, organizator: IFEMA - Feria de Madrid, www.ifema.es
Sylwetka

»» Olga Kopczyńska, właścicielka biura Abakus Travel »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter