Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
20 lat z Atlas Tours

»

Organizator rejsów z okazji jubileuszu uhonorował najlepszych agentów

W Miasteczku Westernowym Twinpigs odbyła się gala z okazji 20-lecia firmy Atlas Tours, organizatora rejsów wycieczkowych na polskim rynku. W gali uczestniczyli najlepsi agenci z całego kraju, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz, a także stali klienci firmy.

Wszyscy bawili się wspaniale, Impreza rozpoczęła się od pokazu zespołu Multi Visual – jest to grupa specjalizująca się w pokazach artystycznych z wykorzystaniem laserów oraz rekwizytów multimedialnych, finalista programu Mam Talent. Po energetycznym pokazie nadszedł czas na część oficjalną, czyli galę wręczenia statuetek dla najlepszych agentów, specjalizujących się w sprzedaży rejsów wycieczkowych. Prezes zarządu w obecności Magdaleny Myczewskiej (laureatka konkursu piękności Queen of Poland 2017, Queen of Atlas Tours) pełnił honory gospodarza i wręczał wyróżnionym statuetki.

Po części oficjalnej zaproszeni goście podziwiali pokaz sztucznych ogni delektując się lampką szampana. Tło muzyczne w tej części spotkania zapewniał zespół The Postman,  Goście bawili się do przebojów Beatlesów, a następnie do białego rana tańczyli do hitów granych przez DJ Olivera. Następnego dnia na agentów czekał piknik w Miasteczku Westernowym, gdzie mogli korzystać z wszystkich westernowych atrakcji. MO

23-24 września 2017, 20-lecie Atlas Tours, Miasteczko Westernowe Twinpigs

 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
» 1-6.11.2017 – WORKSHOP
XIV Polsko–Rosyjskie Forum Turystyczne „ETO POLSZA!” ,
Wierchomla, organizator: POT, ZOPOT w Moskwie, MOT, www.pot.gov.pl
»  4-5.11.2017 – TARGI 
Snow Expo 2017, PGE Narodowy, Warszawa, organizator: Snow Expo, www.snowexpo.pl

»
6-8.11.2017 – TARGI
WTM World Travel Market,
Londyn, Wielka Brytania, organizator: Reed Exhibitions, london.wtm.com
Sylwetka

»» Maciej Dudziak, właściciel biura Happy Ways »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter