Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Obradowała kapituła konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT 2017

»

W poniedziałek 30 października w siedzibie POT spotkała się kapituła konkursu Certyfikaty POT 2017. Przedstawiciele mediów, organizacji branżowych, regionów, organizatorów turystyki i POT wybierali 10 najlepszych produktów turystycznych 2017 roku oraz jeden Złoty Certyfikat. Wyniki poznamy 23 listopada w trakcie jubileuszowych targów TT Warsaw.

To już XV edycja konkursu, w którym doceniane są najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne naszego kraju.

W tym roku o Certyfikaty POT walczyło 45 produktów wyróżnionych przez regionalne organizacje turystyczne, z których kapituła wybrać miała 10 w dwuetapowym głosowaniu: online oraz – ostatecznie – w trakcie obrad. Produkty zgłaszano w 5 kategoriach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług, obiekt, szlak oraz obszar.

Jak co roku, przyznawano również Złoty Certyfikat POT, do którego zgłaszane mogą być produkty nagrodzone już Certyfikatem POT, które od tego czasu (czyli po upływie przynajmniej 5 lat) twórczo rozwinęły swoją działalność. W tym roku, po wstępnym głosowaniu online, do ścisłego finały weszły: Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie, Kompleks Bania w Białce Tatrzańskiej oraz Żywe Muzeum Piernika w Toruniu. Te trzy produkty miały okazję zaprezentować się w poniedziałek przed członkami kapituły.

Najlepsze Produkty Turystyczne 2017 roku poznamy 23 listopada w trakcie jubileuszowej gali 25. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter